Серіал «Історія незалежності України»

публіцистично-науково-художній проект за книгою братів Капранових «Мальована історія незалежності України»

Серіал «Історія незалежності України»

52 хв., 8 серій (публіцистично-науково-художній проект за книгою братів Капранових «Мальована історія незалежності України»)

 «Історія – це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється ані на мить. Той, хто  розуміє його, зможе  зробити вірний вибір сьогодні. Саме для цього, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, ми вибудували цей єдиний ланцюг подій минулого, що врешті призвели до появи на мапі світу незалежної держави із назвою Україна. Нашої Батьківщини.»

Брати Капранови

Власна історія – мало не найбільша загадка для більшості українців.

Тому наша розповідь про те, як українці будували свою державу.

Нас цікавить просте запитання: чому тисячі і тисячі українців гинули й гинуть за право жити своїм власним законом, власним розумом і самим порядкувати на своїй землі?

Якщо, як твердить російська історія, з часів Русі у нас не було власної державності, то яким чином в людях тисячу років трималася ідея незалежності?

Історія України  не потребує фантазій і припущень. Відомих фактів цілком досить, щоб пишатися своїм минулим і своєю країною.

Вивчення історії повинно  бути цікавим, а не нудним, саме тому, й був обраний формат документального фільму, де є змішання гри акторів і документалістики і саме тому в основу літературну основу проекту було покладено чудову книгу-комікс братів Капранових «МАЛЬОВАНА ІСТОРІЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ».

Виробництво: при підтримці Українського культурного фонду

Жанр: науково-популярний серіал

Продюсер - Олексій Кашин

Сценарій - Брати Альошечкіни та Брати Капранови

Режисер-постановник  - Брати Альошечкіни

Оператор-постановник - Ілля Макаренко

Художник-постановник - Данило Таранін

За книгою братів Капранових «МАЛЬОВАНА ІСТОРІЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»